Akören Cinsel Terapi Destek Merkezi

Akören Cinsel Terapi Destek Merkezi

Psikon Cinsel Terapi Destek Merkezi Akören olarak Akören psikolog, Akören psikolog fiyatları, Akören ergen danışmanlığı hizmetlerimiz yer almaktadır. Ayrıca Akören psikoterapist, Akören klinik psikolog ücretleri, Akören ergen terapisi, Akören psikolojik danışma merkezi olarak çalışmaktayız. Akören cinsel danışmanlık, Akören pedagoji kliniği, Akören en iyi cinsel psikolog gibi hizmetler vermekteyiz. Ek olarak Akören’daki özel psikologlar, Akören psikolojik danışmanlık, Akören cinsel terapist gibi bir çok hizmet sunmaktayız.

Akörenda kadınlarda cinsel psikolog, erkeklerde cinsel psikolog, evlilik danışmanlığı, aile danışmanlığı, ergen danışmanlığı olarak çalışmaktayız. Vajinismus tedavisi, regl dönemi psikolojik problemlerin tedavisi, menstrüasyon tedavisi disparoni tedavisini gerçekleştirmekteyiz. Ağrılı cinsel ilişki tedavisi, kadınlarda cinsel isteksizlik tedavisi hizmetlerini kliniğimizde uzman ekibimiz ile sunmaktayız. Psikologlarımız ile ergenlerde hamilelik dönemi psikolojik problemler, hamilelik sonrası psikolojik problemlere kalıcı çözümler bulmaktayız. Hamilelik öncesi psikolojik problemler, menopoz dönemi psikolojik problemler, erkeklerde cinsel isteksizlik tedavisi hizmetleri sunmaktayız.

Akörenda en iyi cinsel psikolog hizmetleri sunan kliniğimiz evlilik korkusu tedavisi, evlilik öncesi danışmanlık, evlilik danışmanlığı, boşanma öncesi danışmanlık, boşanma sonrası danışmanlık hizmetlerini uzman psikologlarımız ile sunmaktayız.