Erkeklerde Geç Boşalma Sorunu ve Tedavisi

Erkeklerde Geç Boşalma ve Orgazm Olamama Problemi Tedavisi Konya

Erkeklerde Geç Boşalma ve Orgazm Sorunları Tedavisi

Erkeklerde görülen geç boşalma yada hiç boşalamama gibi sorunlar psikolojik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Erkeklerdeki geç boşalma ve orgazm olamama probleminin tedavisi ve terapisi bulunmaktadır. Erken boşalma bir problem olduğu gibi geç boşalma durumuda bir sorundur. Genellikle erkekler eşleriyle aynı zamanda orgazma ulaşmak için kendilerini zorlamakta ve bitkisel ilaçlar veya geciktiriciler kullanmaktadırlar ancak bir süre sonra boşalma durumu mümkün olmamaktadır. Bu nedenle uzun süren ilişkide erkekte ağrılar meydana gelmektedir.

Eşlerin aynı zamanda orgazm olmaları cinsel uyumlarının iyi olduğu anlamını taşımamaktadır. Uzmanlarımız tarafından uygulanan bilimsel yöntemler, kişiye cinsellik hakkındaki bilgilerini düzeltme ve bilmediklerini anlatmak ve hipnoterapi gibi yöntemler ile bu sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Erkeklerde orgazm olamama tedavisi

Uzmanlarımız tarafından kişilere boşalma kontrolüne değil hazza odaklanması gerektiği öğretilmekte, ön sevişmelerin kalitesi yükseltilerek uyarının arttırılması sağlanmakta, ilişki sırasında vücudun yeterli seviyede gevşetilmesi ve rahat olunması gerektiği öğretilmekte, cinselliğin görev olmadığı öğretilmekte, kişilik problemi bulunan kişilerde bireysel terapilerle bu tür problemleride düzeltilmekte, ev ödevleri verilmekte, eşler arasındaki iletişim çatışmaları giderilmekte, orgazm olamama sorunları düzeltilmekte, geç boşalma yada boşalamama durumları giderilmektedir.

Psikon Cinsel Terapi Destek Merkezi olarak erken boşalma ve ozgazm olamama gibi problemleri ile ilgili terapiler uygulamakta, problemlerinizi çözmekteyiz.