Eşinizle Flört Etmek İçin 20 Öneri

Eşinizle Flört Etmek İçin 20 Öneri

Eşinizle Nasıl Flört Edersiniz?

Evlilikler ile birlikte sorumluluklar da artar. Günlük hayatın koşturması içinde çiftler bazen bir zamanlar sevgili olduklarını unutup iyi birer ev arkadaşına ve yardımcıya dönüşebilirler. Bu aşamadan çiftlerin duygusal yakınlıkları da olumsuz yönde etkilenir. Flört etmek gençliğe ve evlilik öncesine ait bir şey gibi görünse de aslında ardında onlarca yılı bırakmış olgun çiftler de flört ederek, aralarındaki ilişkiyi canlı kılabilir. Eşinizle aranızdaki ilişkiyi canlandıracak, düşünceli, romantik ve eğlenceli önerileri sizler için derledik.

 1. Eşinize sevgi dolu bir not yazın ve bunu bir şişenin içine koyarak çantasına yerleştirin, siz yanında yokken notunuzu bulacak ve yüzünde bir gülümseme oluşacaktır.
 2. Eşiniz için neden şükran duyuyorsunuz? 10 maddede onun sizin eşiniz olmasından neden memnuniyet duyduğunuzu sıralayın ve özel bir gün beklemeden bu notu ona hediye edin.
 3. Eşiniz için kahvaltı hazırlayın. Ancak kahvaltı tabağına, yiyecekleri harfler gibi keserek, çekici ve flörtöz bir mesaj bırakın.
 4. Doğum günlerini, sevgililer gününü ve yıl dönümlerini unutun. Herhangi bir gün, eşinize onun en sevdiği yemeği yapıp, romantik bir masa hazırlayarak sürpriz yapın.
 5. Eşinizin bilgisayarındaki masaüstü fotoğrafını, kendinizin son derece çekici bir fotoğrafı ile değiştirin.
 6. Eşinizin arabasına ya da evdeki bir noktaya bir hediye saklayın. Ve bulması için ona mesajlar gönderin. Hediyeniz sevgi dolu ya da kışkırtıcı bir hediye olabilir.
 7. Evden çıkmadan önce banyo aynası, buzdolabı, TV gibi yerler, eşinizin bulup mutlu olacağı notları post itler yapıştırarak, tüm gün gülümsemesini ve sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.
 8. Eşiniz için bir bulmaca hazırlayın. Bulmacadaki kelimeler, ikinize özel, sevginizi ve anılarınızı anlatan sözcükler ya da seksi kelimeler olabilir.
 9. Her gece uyumadan önce eşinize onu neden sevdiğinizi söylemeyi alışkanlık haline getirin. Bu sizin küçük gece rutininiz olsun.
 10. Eşinize onu istediğinizi belirten ve sadece ikinizin anlayacağı bir işaret bulun. Bu kısa sürede aranızdaki çekimi canlandıracaktır.
 11. Kağıt parçalarına eşinizin yapmayı çok sevdiği şeyleri yazın. Daha sonra bunları bir kutuya koyarak, eşinize doğum gününde hediye edin. Eşiniz her bir kağıdı bir kere kullanabilsin ve bu kağıtta var olan isteğini yerine getirmek sizin göreviniz olsun. 
 12. Eşinizle birlikte “Her Akşama Bir Evet” oyunu oynayın. Her ikinizde her akşam diğerinin bir isteğine sorgulamadan evet desin. Oyunu yatak odanızda da devam ettirebilirsiniz.
 13. Eşiniz sizden talep etmese de hem rahatlamasına ve gevşemesine yardımcı olmak, hem de aranızdaki yakınlığı artırmak için ona masaj yapın. Bu masajı geleneksel hale getirip her hafta aynı gün tekrarlayabilirsiniz.
 14. Eşinizle bu akşam televizyon izlemek yerine, romantik müzikler dinleyin ve salonun ortasında tıpkı flört ettiğiniz o günlerdeki gibi dans edin.
 15. Eşinizle aynı odada otururken ona telefonunuzdan flörtöz ve seksi mesajlar gönderebilirsiniz. Bu durum ilişkinizin heyecanını artıracaktır.
 16. Eşinizin arabasının camına trafik cezasına benzer bir kağıt yerleştirin. Ama kağıtta ceza değil sizin sevgi mesajınız olsun.
 17. Eşinizi neden çekici buluyorsunuz? Bu sorunun cevaplarını bir liste haline getirin ve hiç beklemediği bir anda ona vererek heyecanlanmasını sağlayın.
 18. Eşinizin sevdiği bir tatlının minyatür boylarını pişirin. Bir kürdan yardımıyla, her bir mini tatlının üstüne, onunla olmanın size kendinizi neden şanslı hissettirdiğini anlatan notları yerleştirin.
 19. Eşinizin bir hobisi var mı? Eşinizin hobisi fotoğrafçılık ise ona çok istediği makine askısını, futbolsa istediği formayı alabilir, hediyenize ikinizin baş harflerini yazabilirsiniz.
 20.  Duşa kabinin camına ya da banyo aynasına, buharla ortaya çıkacak bir not bırakın. Bu sevgi dolu bir mesaj da olabilir, flörtöz bir mesaj da.

Eşinizle romantik anlar geçirmek için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız +90 332 321 02 12 numaramızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.