Hakkımızda

Psikon Konya Cinsel Terapi Destek Merkezi

Biz Kimiz

Psikon Cinsel Terapi Destek Merkezi

Konya’da cinsel terapi destek merkezi olarak hizmet sunan firmamız bu alanda deneyimli ve uzman kadrosu ile çalışmaktadır.

Lisans ve yüksek lisans eğitimi almış ve çeşitli kurumlardan alınan sertifikalarla cinsel terapi desteği konusunda en güncel yöntemleri kullanmakta ve eşinizle mutlu bir cinsel hayat sürmenize yardımcı olmaktayız.

Cinsel terapi desteğinin yanı sıra evlilik danışmanlığı ve aile danışmanlığı hizmetleri de sunan firmamız sizlerin memnuniyetini esas almaktadır.

Vajinismus, cinsel isteksizlik, cinsel tiksinti, orgazm problemleri, erken boşalma, sertleşme problemleri, ergenliğe geçişte cinsellik problemleri, ergenliğe geçişte cinsel hayatın tehlikeleri gibi cinsel konularda sizlere en iyi çözümü sunmakta ve problemlerinizden kurtulmanıza yardımcı olmaktayız.

Konya Çift ve Cinsel Terapi

Anne babalarda ilişki ve iletişim problemleri, anne baba ve çocuk ilişkileri, kuşak çatışmaları, aile içi çatışmalar, boşanma süreçleri, flört ve aldatma problemleri gibi konularda aile danışmanlığı hizmeti sunmakta ve problemlerinize en iyi çözümü sunmaktayız.

Evlenmeden önce oluşan evlilik korkusu, nişanlanma ve söz döneminde oluşan doğru kişi mi korkusu gibi konularda sizlere yardımcı olmaktayız.

Evlilikte ortaya çıkan iletişim eksikliği, uzlaşma güçlüğü, kaynana sorunları, ilgisizliğe bağlı duygusal tatminsizlik, maddi konulardaki anlaşmazlıklar, akraba ilişkilerinde oluşan problemler, sürekli tartışma ve fikir ayrılıkları, çocuklarla ilgili fikir ayrılıkları ve çatışmalar, eşe despotça hükmetme, alkolizm, her türlü şiddet, güven duygusunun zedelenmesi ve evlilik dışı ilişki gibi konularda evlilik danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız.

Psikon Cinsel Terapi Destek Merkezi olarak bizi tercih eden tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederiz.

Alanında uzman ekip ile çalışıyor ve cinsel terapi desteği, aile danışmanlığı ve evlilik danışmanlığı konusunda Konya’daki en iyi psikologları bünyemizde bulunduruyoruz.

Uzmanlarımız ile yapacağınız tüm görüşmeleriniz sadece uzmanımız ile sizin aranızda kalmakta ve 3. bir şahsa konusu dahi açılmamaktadır. Ayrıca meslek etiğimiz ve prensiplerimiz gereği uzmanımızın başka bir uzmanımıza problemlerinizi anlatması veya söylemesi mümkün değildir. Tüm uzmanlarımız alanlarında yüksek lisans ve master yapmıştır.

Terapi ve danışmanlık ücretlerimizi 0332 322 01 03 numaralı hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Konya Evlilik Danışmanlığı

Randevu ve Bilgi Almak İçin Lütfen Arayın.

Randevu almak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.